4 najlepsze sposoby na zadbane oczy

Kategorie zioła

Oczy to bardzo ważna część ciała. Zmysł wzroku jest niezbędny do normalnego życia. Z tego powodu, o oczy trzeba dbać. Oto najlepsze sposoby na zadbane oczy!

1. Wysypiaj się

To nie żart! To najlepszy sposób na zadbane oczy. Po prostu potrzebują odpoczynku. Jeżeli nie możesz sobie na niego pozwolić to pamiętaj o właściwej higienie oka. Rób przerwy w pracy, kieruj spojrzenie w różne strony, tak by rozruszać oko. Zamknij oczy na kilka chwil i pozwól im odpocząć.

2. Krople

Pamiętaj o kroplach do oczu. Warto je stosować. Produkty takie jak Starazolin Hydrobalance są bezpieczne przy częstym stosowaniu. Krople Starazolin HydroBalance wykazują długotrwałe działanie nawilżające. Przynoszą szybką ulgę przy odczuwaniu suchości, podrażnienia, zmęczenia oczu oraz nieprzyjemnego uczucia piasku pod powiekami.
Krople umieszcza się we worku spojówkowym. Wystarczy jedna kropla, więc produkt jest bardzo wydajny.

starazolin hydrobalance

3. Żel ze świetlikiem lub krem pod oczy

Okolica oczu jest bardzo delikatna. Nie można smarować je zwykłym kremem. Powinno używać się preparatów wyłącznie przeznaczonych do pielęgnacji tego rejonu. Najlepsze będą kremy pod oczy lub żele ze świetlikiem. Pomogą też na pozbycie się brzydkich worków pod oczami i zasinień.

4. Zimny okład

To wyjście awaryjne dla zmęczonych oczu. Wystarczy przyłożyć do zamkniętych powiek zimne łyżeczki. Okład powinien trwać kilka minut. Dzięki niemu, oko wraca do normy.