Solidne i wytrzymałe taborety laboratoryjne

Kategorie Laboratorium
Taborety laboratoryjne

Każde laboratorium musi być porządnie zaopatrzone w meble i sprzęty. W laboratorium każdego dnia odbywają się ważne badania i testy, dlatego wszyscy laboranci muszą mieć stworzone odpowiednie warunki do pracy. Najważniejsze dla nich jest ich bezpośrednie otoczenie a w nim z kolei najważniejsze jest wygodne siedzisko do pracy.

Laboranci w pozycji siedzącej spędzają wiele godzin dziennie, dlatego też ich miejsce do siedzenia powinno być jak najbardziej komfortowe i dopasowane do ich potrzeb. Najlepsze w tej kwestii są taborety laboratoryjne, które są dostosowane do potrzeb tego zawodu.

Renggli

Każdy taboret laboratoryjny ma regulację wysokości oraz funkcję obracania się wokół własnej osi. Dzięki temu fotele te są funkcjonalne i praktyczne. Dodatkową ich zaletą są wbudowane wytrzymałe kółka, dzięki którym można się przesuwać po całej powierzchni laboratorium bez konieczności wstawania.

Taborety laboratoryjne

Taboret do specjalistycznego miejsca

Taboret laboratoryjny jest wykonany z bardzo trwałego tworzywa, zwykle z poliuretanu. Tworzywo to jest odporne na działanie różnych szkodliwych substancji, także tych niebezpiecznych w postaci chemikaliów.

Ich powierzchnia jest łatwa w utrzymaniu w czystości, wystarczy je przetrzeć odpowiednim środkiem czyszczącym.

Siedziska taboretów laboratoryjnych są szerokie i dopasowane do różnych gabarytów sylwetki. Dzięki temu praca w takich warunkach jest miła, przyjemna i wygodna, co wspomaga bardziej efektywną pracę w laboratorium.