Maxon Forte – większa dawka dla lepszych rezultatów

Kategorie Zdrowie

Mężczyźni, którzy doświadczają problemów z erekcją, mogą sięgnąć po specjalne leki, które umożliwiają uzyskanie natychmiastowych efektów w poprawie jakości życia seksualnego. Jednym z nich jest Maxon Forte dostępny w wyższej dawce 50 mg.

Czym jest lek Maxon Forte?


Lek Maxon Forte w formie tabletek stosowany jest w celu uzyskania wzwodu u mężczyzn, którzy mają trudności z jego osiągnięciem.

Zawarty w leku składnik aktywny pozwala na uzyskanie szybkich efektów po zażyciu – już po około 12 minutach po jego zastosowaniu. Następnie działa przez 5 godzin, pozwalając na odbycie stosunku seksualnego.

Maxon Forte – składnik aktywny i dawka


Głównym składnikiem leku Maxon Forte jest sildenafil, który wspomaga rozkurcz naczyń krwionośnych znajdujących się w penisie. W rezultacie powoduje napływ większej krwi do narządu i pozwala na łatwiejsze uzyskanie wzwodu w momencie podniecenia seksualnego.

W Maxonie Forte zastosowano dawkę 50 mg sildenafilu. Jest ona przeznaczona dla tych mężczyzn, u których dawka standardowa wynosząca 25 mg nie daje optymalnych rezultatów.

Kiedy warto zastosować Maxon Forte?


Należy pamiętać o tym, że lek Maxon Forte jest przeznaczony do stosowania sporadycznego, nie częściej niż 1 raz na dzień.

Po lek Maxon Forte warto sięgnąć wtedy, gdy:

  • Wzwód nie pojawia się w ogóle,
  • Wzwód nie jest pełny i nie pozwala na odbycie stosunku seksualnego.

Przed zastosowaniem leku Maxon Forte należy zapoznać się z informacjami zawartymi w ulotce, a w razie potrzeby zasięgnąć porady lekarza lub farmaceuty.